Zespół Placówek Oświatowych w Oksie - Gimnazjum Oksa

Szukaj w serwisie
Idź do spisu treści

Menu główne

Klasy - Gimnazjum Publiczne w Oksie

Zespół Placówek Oświatowych w Oksie > Gimnazjum
Gimnazjum Publiczne w Oksie - klasa 1A - 2012-2013

Klasa I A
Wychowawca: mgr Ewa Chatys

Uczniowie: Sebastian Adamczyk, Karol Baran, Sylwia Cholewa, Konrad Głogowski, Dominik Jagoda, Sebastian Jas, Krzysztof Kowalski, Klaudia Krupa, Hubert Kusaj, Adrian Kwiecień, Przemysław Łaskawski, Dominik Mania, Patryk Nowakowski, Aleksandra Obertyn, Rafał Pawski, Piotr Rak, Julia Rubinkowska, Michalina Szymańska, Aleksandra Warzyńska, Roksana Wojciechowska, Jagoda Zawadzka, Martyna Zimierska.

Samorząd klasy
Przewodniczący: Dominik Mania
Wiceprzewodniczący: Przemysław Łaskawski
Skarbnik: Adrian Kwiecień


Gimnazjum Publiczne w Oksie - klasa 1B - rok szkolny 2012-2013

Klasa I B
Wychowawca: mgr Dorota Baran

Uczniowie: Ilona Adamek, Mateusz Bełtowski, Joanna Dąbrowska, Damian Dąbrowski, Martyna Galasińska, Agata Jasińska, Dawid Kamiński, Karol Kamiński, Roksana Łabędzka, Aleksandra Łysek, Patrycja Łysek, Agnieszka Marczyk, Anna Maroń, Ewelina Motyczyńska, Aleksandra Ostrowska, Krzysztof Rak, Karol Sobczyk, Aleksandra Śliwińska, Mateusz Waluśkiewicz, Piotr Zieliński, Hubert Złotnicki, Mateusz Żubrowski


Samorząd klasy:


Klasa II A
Wychowawca: Jerzy Supernat

Uczniowie: Karolina Bodzioch, Aleksandra Brymerska, Konrad Ciesek, Dominika Dąbrowska, Marzena Gogolin, Kamila Jasińska, Bartłomiej Nowakowski, Paweł Obertyn, Piotr Ponicki,  Karol Purchała, Paulina Sieradzka, Paulina Sobieraj, Szymon Trela, Paulina Waluśkiewicz, Kamil Wieliński, Tomasz Zaręba.

Samorząd klasowy
Dominika Dąbrowska - przewodnicząca
Kamil Wieliński - wiceprzewodniczący
Aleksandra Brymerska - skarbnik




Klasa II B Gimnazjum Publiczne w Oksie

Klasa IIB
Wychowawca: Leopold Sputo

Uczniowie: Magdalena Cholerzyńska, Roksana Cholerzyńska, Michał Czaj, Kamil Grot, Kamil Grzyb, Mateusz Gwiaździński,  Dagmara Jaskólska, Dawid Kaleta, Dawid Kordas, Mateusz Łysek,  Beata Musiał,  Eryk Niechciał, Aleksandra Odjas, Sylwia Rozwadowska, Karolina Suliga, Dominika Wójcik, Weronika Zielińska, Przemysław Zimierski, Mateusz Zubek, Kamil Żal.


Samorząd klasy





 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego