Zespół Placówek Oświatowych w Oksie - Gimnazjum Oksa

Szukaj w serwisie
Idź do spisu treści

Menu główne

Klasy - Szkoła Podstawowa w Oksie

Zespół Placówek Oświatowych w Oksie > Szkoła Podstawowa
"Zerówka" Szkoła Podstawowa w Oksie 2011/2012

Klasa 0

Wychowawca: Alicja Rosińska, Alina Rodzim

Uczniowie: Karolina Dzióbek, Kamil Gwiaździński, Piotr Jachimoski, Mateusz Kaleta, Natalia Knap, Milena Kuta, Kacper Mirkiewicz, Paweł Mirkiewicz, Kacper Musiał, Karolina Nagaba, Karolina Musiał, Miłosz Radziejewski, Szymon Rosiński, Filip Rubinkowski, Jakub Toborek, Filip Wojtasik, gościnnie Amelka Jarczyńska.
________________________________________________________________________________________________________________________________________

Klasa I -  Szkoła Podstawowa w Oksie 2011/2012

Klasa I

Wychowawca: Bogusława Jaskólska
Uczniowie:
Dominika Andryszek, Kamila Baran, Magdalena Bełtowska, Dominik Beraś, Adam Dąbrowski, Jakub Frejowski, Szymon Jasiński, Bartłomiej Karp, Natalia Kolekta, Anna Korpińska, Konrad Korpiński, Szymon Kot, Mariusz Kowalski, Kamila Łozińska, Paweł Łuczyński, Przemysław Łysek, Aleksandra Malinowska, Kamila Malinowska, Bartłomiej Matuszewski, Jakub Musiał, Julia Opioła, Karol Piątek, Wojciech Piątek, Alicja Sitek, Magdalena Staniek, Weronika Staniek, Michał Szczerba, Wiktoria Szmal, Iga Szymańska, Mateusz Widurski, Anastazja Wojtasik.

Samorząd klasy
Malinowska Aleksandra
Szmal Wiktoria
Szczerba Michał
Matuszewski Bartłomiej
________________________________________________________________________________________________________________________________________

Klasa II -  Szkoła Podstawowa w Oksie 2011/2012

Klasa II

Wychowawca: Justyna Rosińska
Uczniowie:
Igor Adamczyk, Marlena Bednarczyk, Jakub Bukowski, Natalia Cych, Norbert Domagała, Adrian Grzesik, Magdalena Haczyk, Kinga Jachimoska, Bartosz Jaworski, Aleksandra Kaczmarek, Agata Kolekta, Kamil Kolekta, Maciej Kusaj, Norbert Machnik, Henryk Maroń, Marcin Marszałek, Sebastian Musiał, Paulina Odias, Szymon Pasieka, Oliwia Smyrkoska, Agnieszka Soboń, Julia Struska, Dawid Szproch, Katarzyna Wojciechowska, Patryk Wojtasik, Piotr Ziętara.

Samorząd klasowy
Jachimoska Kinga
Szproch Dawid
Jaworski Bartosz
Pasieka Szymon

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Klasa III -  Szkoła Podstawowa w Oksie 2011/2012

Klasa III

Wychowawca: Małgorzata Łaskawska
Uczniowie:
Karol Banaś, Patrycja Bartosz, Kinga Chachurska, Piotr Chrabąszcz, Dariusz Dąbrowski, Jakub Durdziński, Mateusz Grot, Kinga Kaleta, Mariola Kamińska, Dawid Kobyłka, Klaudia Kowalska, Zuzanna Kucharczyk, Klaudia Kwapień, Szymon Marszałek, Monika Maślarz, Magdalena Matuszewska, Marta Odias, Natalia Piątek, Kinga Podgórska, Szymon Równicki, Kamila Sitek, Bartosz Smyrkoski, Justyna Sobczyk, Mateusz Sobczyk, Weronika Sobucka, Albert Staniek, Patrycja Sufin, Angelika Tkaczyk, Jakub Widurski, Tomasz Wnuk, Damian Wojtasik, Kamila Zielińska, Karol Żal.

Samorząd klasowy
Kwapień Klaudia
Grot Mateusz
Chachurska Kinga
Matuszewska Magdalena
________________________________________________________________________________________________________________________________________

Klasa IV Szkoła Podstawowa w Oksie 2011/2012

Klasa IV

Wychowawca: Wioletta Nowakowska

Uczniowie: Patrycja Adamczyk, Piotr Adamczyk, Patryk Bełtowski, Maciej Borówka, Ilona Dercz, Przemysław Fraś, Dominik Frejowski, Anna Gumul, Milena Jaskólska, Dominika Kolekta, Kacper Kusaj, Jakub Kwiecień, Julia Łata, Michał Łoziński, Karol Maroń, Beata Maślarz, Weronika Matuszewska, Dominik Mider, Natalia Mirkiewicz, Adam Musiał, Konrad Naporowski, Sandra Odjas, Karolina Rokicka, Kacper Rubinkowski, Przemysław Sadowski, Marcin Sobczyk, Tomasz Soboń, Dominika Struska, Malwina Tarka, Anna Widurska, Sebastian Wojtasik, Patrycja Wrońska, Ewa Zimierska.


Samorząd klasowy


Klasa V -  Szkoła Podstawowa w Oksie 2011/2012

Klasa V

Wychowawca: Renata Otczyk
Uczniowie:
Jakub Dąbrowski, Monika Fryc, Dawid Kot, Łukasz Korpus, Paulina Kowalska, Szymon Kwapień, Łukasz Lesiak, Kinga Łaskawska, Andżelika Łozińska, Patrycja Łuszczek, Daniel Matuszewski, Karol Olszak, Klaudia Pawłowska, Mateusz Rak, Weronika Rzepińska, Daniel Skowronek, Grzegorz Tkaczyk, Julia Trela, Piotr Wieczorek, Wojciech Wójcik, Kamil Zaborowicz, Karolina Zawadzka, Hubert Zimierski.

Samorząd klasowy
Rzepińska Weronika
Trela Julia
Zaborowicz Kamil
________________________________________________________________________________________________________________________________________

Klasa VI Szkoła Podstawowa w Oksie 2011/2012

Klasa VI

Wychowawca: Dorota Rzepińska
Uczniowie:
Sebastian Adamczyk, Karol Baran, Sylwia Cholewa, Konrad Głogowski, Dominik Jagoda, Sebastian Jas, Krzysztof Kowalski, Klaudia Krupa, Hubert Kusaj, Adrian Kwiecień, Przemysław Łaskawski, Dominik Mania, Patryk Nowakowski, Aleksandra Obertyn, Rafał Pawski, Piotr Rak, Julia Rubinkowska, Michalina Szymańska, Aleksandra Warzyńska, Roksana Wojciechowska, Jagoda Zawadzka, Martyna Zimierska

Samorząd klasowy
Łaskawski Przemek
Cholewa Sylwia
Zimierska Martyna
Rubinkowska Julia

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego