Zespół Placówek Oświatowych w Oksie - Gimnazjum Oksa

Szukaj w serwisie
Idź do spisu treści

Menu główne

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie

Zespół Placówek Oświatowych w Oksie > Gimnazjum
 
 
 




Klasa IIIA
Rocznik 2008-2011


Wychowawca mgr Ewa Chatys
Uczniowie: Adamczyk Daria, Adamczyk Patrycja, Bełtowska Katarzyna, Bodziechowska Eliza, Bolechowska Magdalena, Ciesek Anna, Fraś Patrycja, Jachimowska Paulina, Jaskólski Hubert, Kaczmarek Anna, Kowalska Anita, Kowalski Wojciech, Kusaj Patrycja, Machnik Mateusz, Maślarz Agnieszka, Michałek Konrad, Mróz Magdalena, Nowakowska Paulina, Obertyn Artur, Obertyn Tomasz, Opioła Piotr, Rak Sylwia, Rosińska Adrianna, Sadowska Joanna, Sobczyk Kamil, Sosnowska Katarzyna, Ulatowski Adam, Wypych Sebastian, Zbroiński Michał.
____________________________________________________________________________________________________________________________




Klasa IIIB
Rocznik 2009-2012


Wychowawca: mgr Grażyna Marzec

Uczniowie: Abramowicz Patryk, Bełtowska Marlena, Bukowski Karol, Chwastek Damian, Chwastek Mariola, Dąbrowska Anna, Frej Mateusz, Gogolin Katarzyna, Gołucka Kinga, Kowalski Hubert, Laprus Damian, Laprus Monika, Maroń Łukasz, Niechciał Dawid, Niechciał Klaudia, Odjas Tomasz, Ostrowska Justyna, Pasieka Klaudia, Popiół Andrzej, Rodzim Dominika, Rozwadowska Justyna, Sikora Adam, Sobieraj Tomasz, Stolarczyk Przemysław, Świerczyńska Wioletta, Tkaczyk Damian, Tkaczyk Dawid, Wrona Magdalena, Zaręba Mariusz, Żubrowska Roksana.
____________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2008-2011 klasa IIIA

Klasa IIIA
Rocznik 2008-2011


Wychowawca mgr Jerzy Supernat

Uczniowie: Adamczyk Martyna, Bodzioch Ewa, Bodzioch Kinga, Bodzioch Mateusz, Cholerzyński Kamil, Dąbrowski Karol, Durdzińska Justyna, Dusza Monika, Gajda Aleksandra, Jachimowska Dorota, Karpiński Aleksander, Kot Kornelia, Krzysztofczyk Agata, Kułaga Łukasz, Lesiak Grzegorz, Lubiński Damian, Machnik Ewa, Małek Maciej, Maroń Monika, Mróz Justyna, Pawlik Justyna, Peroń Marcin, Pilniak Paweł, Pocztowska Paulina, Przybył Piotr, Sieradzki Rafał, Siewiorek Martyna, Sobczyk Kamil, Szpak Martyna, Warzyński Rafał, Wicher Anna, Wnuk Agata.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2008-2011 klasa IIIB

Klasa IIIB
Rocznik 2008-2011


Wychowawca mgr Urszula Syta

Uczniowie: Baran Dawid, Błoński Przemysław, Bukowski Dawid, Dąbrowska Paulina, Gajos Paulina, Gawor Dominik, Grudzień Paulina, Jasińska Monika, Kapusta Anna, Karkocha Dominika, Karpińska Katarzyna, Kęczkowska Paulina, Kęczkowski Krystian, Kot Przemysław, Kowalska Klaudia, Kozub Kamil, Kryska Iwona, Kułaga Karolina, Łysek Anna, Musiał Tomasz, Napora Michał, Rozwadowska Katarzyna, Szczerba Marta, Świerczyńska Anna, Tracz Katarzyna, Waluśkiewicz Tomasz, Zapart Dagmara, Zimierski Dawid, Złotnicki Adrian, Jachimowska Paulina.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2007-2010 klasa IIIA

Klasa IIIA
Rocznik 2007-2010


Wychowawca mgr inż. Leopold Sputo

Uczniowie: Bodziechowska Aleksandra, Bodziechowska Sylwia, Bolechowska Justyna, Brzdąk  Adam,  Frej Łukasz,  Kułaga Dominika, Laprus Mariola, Lubiński Tomasz, Łysek Karolina, Pasieka Agata, Pasieka Anna, Sadowski Adrian, Sikora Karol, Sobieraj Kamil, Ścisłowski Marcin, Treter Wiktor, Ulżyk Łukasz, Włodarczyk Karolina, Włodarczyk Renata, Zubek Paulina.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2007-2010 klasa IIIB

Klasa IIIB
Rocznik 2007-2010


Wychowawca mgr Alicja Putowska

Uczniowie: Antas Justyna, Bednarczyk Katarzyna, Borówka Artur, Dąbrowska Dominika, Galasiński Mariusz, Gil Marzena, Jachimowski Rafał, Jarosińska Aneta, Jaskólski Paweł, Karasiński Wojciech, Łuszczek Justyna, Majchrzak Mateusz, Malinowski Patryk, Maniara Emilia, Odjas Hubert, Olszak Katarzyna, Popczyk Katarzyna, Radziejewska Agnieszka, Sadowski Radosław, Skowronek Karolina, Szczerba Agata, Tarka Izabela, Turek Mateusz, Widurska Sylwia, Wojciechowski Łukasz, Wypych Daria, Zimierski Krzysztof.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2007-2010 klasa IIIC

Klasa IIIC
Rocznik 2007-2010


Wychowawca mgr Marianna Kaleta

Uczniowie: Bełtowska Aleksandra, Dziubek Magdalena, Fujarczuk Kamila, Gołucki Grzegorz, Józwik Mateusz, Kapusta Ewa, Kot Agnieszka, Kot Anna, Kowalczyk Grzegorz, Kwiecień Piotr, Łataś Dawid, Nawrot Anna, Nowakowska Dominika, Peroń Marta, Rak Edyta, Różański Tomasz, Sadowska Aleksandra, Sieradzki Damian, Synowska Patrycja, Wojcieszko Kamil, Wrześniewski Jakub.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2006-2009

Klasa IIIA
Rocznik 2006-2009


Wychowawca mgr Grażyna Marzec

Uczniowie: Bełtowski Karol, Bodzioch Adrian, Bodzioch Paweł, Brymerska Anna, Czaj Agnieszka, Dąbrowska Karolina, Dusza Anna, Grudzień Krystian, Kamiński Mariusz, Kordas Tomasz, Opałka Ernest, Pasieka Katarzyna, Sobieraj Ewa, Stolarczyk Katarzyna, Tracz Dominik, Turek Łukasz, Włodarczyk Justyna, Cholerzyńska Olga, Chudowolski Damian, Grzyb Monika, Kaleta Anita, Lesiak Anna, Michałek Damian, Pakuła Piotr, Pasoń Ilona, Rak Grzegorz.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2006-2009 klasa IIIB

Klasa IIIB
Rocznik 2006-2009


Wychowawca mgr Krzysztof Pustuł

Uczniowie: Bąk Mateusz, Bębenek Ewelina, Cieślak Cezary, Góral Justyna, Kolekta Grzegorz, Kowalska Ilona, Kowalski Michał, Kusaj Adrian, Kusaj Monika, Kusaj Tomasz, Lubińska Małgorzata, Maj Judyta, Niechciał Piotr, Nowak Sylwia, Obertyn Agnieszka, Otręba Marcin, Pilniak Piotr, Radziejewski Marcin, Sobczyk Damian, Tarka Przemysław, Trela Kamil, Warzyński Piotr, Widurska Aneta, Wieczorek Marcin, Wojtasik Jakub

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2006-2009 klasa IIIC

Klasa IIIC
Rocznik 2006-2009


Wychowawca mgr Dorota Baran

Uczniowie: Baran Joanna, Błońska Renata, Bzowski Dominik, Konarska Katarzyna, Kot Paulina, Krzysztofik Olga, Łukasik Krzysztof, Motyczyńska Agata, Napora Katarzyna, Niechciał Konrad, Nowakowski Paweł, Pasieka Dominika, Rozwadowski Adam, Sadowski Marek, Sufin Katarzyna, Szymańska Roksana, Świerczyński Piotr, Turek Sebastian, Zaręba Maciej.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2005-2008 klasa IIIA

Klasa IIIA
Rocznik 2005-2008


Wychowawca mgr Regina Szymańska

Uczniowie: Baran Kamil, Baran Wiesław, Bolechowska Olga, Ciesek Mateusz, Dąbrowski Hubert, Gajos Beata, Gawor Andrzej, Gil Olga, Głogowski Grzegorz, Góral Jakub, Jasińska Aleksandra, Kaleta Paulina, Kościołek Paweł, Kryska Ewa, Laprus Joanna, Łata Sylwester, Łukasik Wojciech, Łuszczek Michał, Motyczyński Marcin , Ostrowska Karolina, Pasieka Wojciech, Prawda Aleksandra, Przybył Paweł, Sosnowski Arkadiusz, Ślizowska Sylwia, Świerczyński Tomasz, Tracz Daniel, Treter Sebastian, Wicher Justyna.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2005-2008 klasa IIIB

Klasa IIIB
Rocznik 2005-2008


Wychowawca mgr Jerzy Supernat

Uczniowie: Bełtowska Magdalena, Bolechowska Karolina, Copiak Cezary, Ćwiek Tomasz, Dudek Piotr, Głogowska Monika, Jachimowska Barbara, Kaleta Dagmara, Karasińska Katarzyna, Karasińska Sylwia, Kobyłka Sylwia, Kusaj Andrzej, Lesiak Paweł, Maj Wojciech, Majchrzak Bartłomiej, Mirkiewicz Adam, Musiał Krzysztof, Musiał Maja, Niechciał Paulina, Odjas Mateusz, Radziejewska Aleksandra, Siewiorek Żaneta, Smolarczyk Edyta, Sobczyk Justyna, Trela Sylwia, Warzyńska Anna, Wojciechowska Wioleta, Wojdała Karol, Wójcik Katarzyna, Wójcik Martyna, Zieliński Mateusz.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2004-2007 klasa IIIA

Klasa IIIA
Rocznik 2004-2007


Wychowawca mgr Ewa Chatys

Uczniowie: Bednarczyk Michał, Borówka Agnieszka, Jarosiński Paweł, Kaczmarek Bartłomiej, Krzysztofik Kamil, Laprus Michał, Łoziński Radosław, Mirkiewicz Adrian, Musiał Norbert, Olszak Adrian, Pietralik Krystian, Radziejewski Sławomir, Smerkowski Michał, Śnioch Przemysław, Widurska Weronika, Wojciechowska Magdalena, Wojtasik Katarzyna, Zimierska Wioletta.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2004-2007 klasa IIIB

Klasa IIIB
Rocznik 2004-2007


Wychowawca mgr inż. Leopold Sputo

Uczniowie: Bodzioch Wojciech, Copiak Monika, Głogowska Nina, Grot Łukasz, Grzyb Patrycja, Grzyb Robert, Karkocha Edyta, Karpiński Mateusz, Napora Piotr, Rosińska Olga, Sadowski Piotr, Staniek Konrad, Śliwiński Adrian, Świerczyński Przemysław, Świerczyński Tomasz, Tasak Wioletta, Warzyńska Anna, Wrześniewski Patryk, Wylot Adrian, Zaręba Michał.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2004-2007 klasa IIIC

Klasa IIIC
Rocznik 2004-2007


Wychowawca mgr Alicja Putowska

Uczniowie: Baran Katarzyna, Bąk Michał, Bodzioch Iwona, Brymerski Paweł, Czaj Piotr, Dziopa Norbert, Krupa Marek, Laprus Marta, Lubiński Jarosław, Łukasik Rafał, Łysek Sebastian, Malinowski Artur, Maroń Justyna, Mróz Sylwester, Nowak Wojciech, Opałka Adrian, Pińczyński Kamil, Rak Justyna, Sacharz Anna, Sobczyk Arkadiusz, Struska Anna, Sufin Michał, Świerczyńska Anna, Turek Magdalena, Wojarska Justyna, Zachariasz Katarzyna, Zaręba Iwona, Zatorski Paweł.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2003-2006 klasa IIIA

Klasa IIIA
Rocznik 2003-2006


Wychowawca mgr Grażyna Marzec

Uczniowie: Bodzioch Paulina, Bolechowska Ewelina, Ciesek Agnieszka, Czaj Kamil, Cholerzyński Paweł, Cholerzyński Piotr, Chrust Aleksandra, Gajos Krzysztof, Kamińska Ewelina, Kwiecień Kamil, Maniara Żaneta, Miśkiewicz Maciej, Nowakowski Mateusz, Pasoń Emilia, Pilniak Michał, Rak Karolina, Sikora Paulina, Sobala Konrad, Struska Kornelia, Struski Adrian, Turek Piotr, Włodarczyk Agnieszka, Zapart Gabriel.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2003-2006 klasa IIIB

Klasa IIIB
Rocznik 2003-2006


Wychowawca mgr Marianna Kaleta

Uczniowie: Chatys Żaneta, Dąbrowski Mariusz, Dostał Mateusz, Galasińska Ewa, Kaczmarska Wioletta, Karasiński Marcin, Karpiński Mariusz, Kowalski Łukasz, Kuta Adam, Kwapień Sylwia, Łaskawsza Paulina, Łuszczek Karolina, Małek Magdalena, Maniara Michał, Mróz Przemysław, Piwoński Adrian, Pocztowska Aleksandra, Smyrkowska Monika, Szczerba Dominik, Tracz Damian, Trela Mateusz, Trela Sebastian, Treter Ewa, Ulatowski Marek, Waluśkiewicz Kamil, Wróbel Łukasz.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2003-2006 klasa IIIC

Klasa IIIC
Rocznik 2003-2006


Wychowawca mgr Aniela Koźmińska

Uczniowie: Baran Norbert, Ćwilichowski Grzegorz, Gajos Cezary, Gołucka Agata, Gołucki Daniel, Gołucki Mateusz , Grot Ewelina, Grot Karolina, Kaleta Tomasz, Kościołek Michał, Kowalczyk Mateusz, Łata Tomasz, Mania Mateusz, Nowak Mateusz, Pasieka Dawid, Pilniak Agnieszka, Rak Katarzyna, Ścisłowski Mateusz, Świerczyńska Karolina, Ulżyk Martyna, Wróbel Mirosław, Wrześniewska Patrycja, Wylot Katarzyna, Zachariasz Marlena, Żubrowski Łukasz.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2002-2005 klasa IIIA

Klasa IIIA
Rocznik 2002-2005


Wychowawca mgr Regina Szymańska

Uczniowie: Baran Michał, Błońska Agnieszka, Brymerska Beata, Brzdąk Martyna, Bukowski Daniel, Chrust Krzysztof, Ciesek Daniel, Ciesek Marcin, Dąbrowska Anna, Kordas Mariusz, Laprus Izabela, Lubiński Radosław, Łaskawska Karolina, Łukasik Ewelina, Maniara Paweł, Marczyk Karol, Miśkiewicz Marcin, Nawrot Małgorzata, Odjas Ewelina, Pasieka Dariusz, Prawda Konrad, Różańska Aleksandra, Sobieraj Wioletta, Szczerba Karolina, Ulżyk Paulina, Wicher Paweł, Wójcik Damian, Zaręba Marcin.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2002-2005 klasa IIIB

Klasa IIIB
Rocznik 2002-2005


Wychowawca mgr Jerzy Supernat

Uczniowie: Bednarczyk Jowita, Bełtowski Bartłomiej, Bodziechowski  Mateusz, Brożek Ewa, Copiak Przemysław, Czajor Dorota, Gajda Katarzyna, Głogowski Marcin, Gromada Piotr, Grzyb Andrzej, Jas Marta, Jaskólska Martyna, Juzuń Iwona, Karpińska Kamila, Knap Damian, Kraska Magdalena, Kręcisz Aneta, Kusaj Tomasz, Kwiatkowska Malwina, Niechciał Marcin, Nowak Michał, Ostrowski Mateusz, Pędziwilk Michał, Pietralik Emil, Poczęty Piotr, Popczyk Tomasz, Radziejewski Tomasz, Równicki Błażej, Soboń Łukasz,  Szpaczyńska  Ewa, Warzyńska Emilia, Warzyński Paweł, Wroński Piotr, Wróbel Angelika.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2001-2004 klasa IIIA

Klasa IIIA
Rocznik 2001-2004


Wychowawca mgr Alicja Putowska
Uczniowie: Warzyński Mariusz, Wójcik Marcin, Adamczyk Ewelina, Bartosz Marzena, Chwastek Klaudia, Chwastek Krzysztof, Ciesek Marcin, Głowacka Ewelina, Jas Kinga, Kaczmarek Karolina, Kowalski Dominik, Kusaj Bartłomiej, Kwiecień Zbigniew, Laprus Sławomir, Łuszczek Katarzyna, Maniara Erwin, Odjas Dorota, Pasieka Dorota, Pasoń Katarzyna, Piwońska Agata, Rosińska Ewelina, Różańska Justyna, Sobala Marta, Szczerba Marcin, Szpaczyński Marcin, Ślizowska Magdalena, Tasak Paweł, Trela Artur, Widurski Mariusz, Wojdała Kamil, Zieliński Łukasz.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2001-2004 klasa IIIB

Klasa IIIB
Rocznik 2001-2004


Wychowawca mgr Beata Malicka
Uczniowie: Abramowicz Justyna, Baran Jolanta, Baran Tomasz, Bartos Wojciech, Bodzioch Małgorzata, Bodzioch Wojciech, Bodzioch Piotr, Ciesek Aleksandra, Gawor Dorota, Golka Kamil, Karpiński Łukasz, Maniara Ewelina, Pawlik Piotr, Stańczyk Ireneusz, Tracz Adrian, Turek Lidia, Wróbel Renata, Zapart Kamila, Zaręba Piotr, Zygmunt Grzegorz, Zygmunt Agata.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2001-2004 klasa IIIC

Klasa IIIC
Rocznik 2001-2004


Wychowawca mgr inż. Leopold Sputo

Uczniowie: Bodziechowska Katarzyna, Cholerzyński Przemysław, Dziubek Łukasz, Fryc Tomasz, Grzyb Marek, Jachimowski Paweł, Jaksik Krystian, Kaleta Magdalena, Kot Łukasz, Król Szczepan, Kusaj Damian, Kusaj Przemysław, Lenart Ewelina, Lubińska Wioletta, Łaskawska Edyta, Łata Agnieszka, Łata Joanna, Maślarz Justyna, Maślarz Kamil, Nowakowska Elżbieta, Pasoń Alicja, Pilniak Łukasz, Rak Marcin, Sobczyk Justyna, Szadkowski Kamil, Warzyński Kamil, Zachariasz Paulina.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2000-2003 klasa IIIA

Klasa IIIA
Rocznik 2000-2003 (fot.2001)


Wychowawca mgr Urszula Syta

Uczniowie: Borowiecki Marek, Ćwieki Marcin, Dostał Natalia, Gajda Marcin, Jarosińska Justyna, Kaczmarek Katarzyna, Kot Rafał, Kuta Dawid, Lepczyńska Joanna, Lepczyński Dominik, Łataś Sylwia, Maniara Magdalena, Maniara Monika, Masłowska Kinga, Mróz  Kwiryna, Pędziwilk Małgorzata, Poczęty Stefan, Popczyk Paulina, Rosiński Paweł, Siewiorek Katarzyna, Skrzekowska Agnieszka, Sobala Robert, Toborek Dominika, Trela Paula, Widurski Andrzej.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2000-2003 klasa IIIB

Klasa IIIB
Rocznik 2000-2003 (fot.2001)


Wychowawca mgr Krzysztof Rosiński

Uczniowie: Dąbrowski Adam, Dąbrowski Kamil, Dąbrowski Mariusz, Gajos Urszula, Gołucka Monika, Lagierska Marta, Łukasik Renata, Łysek Jolanta, Pasieka Andrzej, Rosikoń Grzegorz, Sadowski Tomasz, Sikora Aleksandra, Sufin Sylwia, Szarek Marzena, Świerczyńska Monika, Wawrzyk Łukasz, Woźniak Dominik, Żubrowska Justyna.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 2000-2003 klasa IIIC

Klasa IIIC
Rocznik 2000-2003 (fot.2001)


Wychowawca mgr Aniela Koźmińska

Uczniowie: Bartos Urszula, Brzdąk Sylwester, Bukowska Magdalena, Chrabąszcz Mariola, Fryc Piotr, Jaksik Ewelina, Jaskólska Justyna, Kaleta Karol, Konarski Szymon, Kwiatkowski Mateusz, Legat Monika, Mania Anna, Nawrot Wojciech, Rak Paweł, Sadowska Magdalena, Sierda Justyna, Struska Agnieszka, Tarnik Michał, Ulatowska Kornelia, Ulżyk Tomasz, Waluśkiewicz Łukasz, Warzyńska Bernadetta, Warzyńska Milena, Warzyński Mariusz, Wójcik Marcin, Wrońska Monika.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 1999-2002 klasa IIIA

Klasa IIIA
Rocznik 1999-2002 (fot.2000)


Wychowawca mgr Regina Szymańska

Uczniowie: Bonarski Kamil, Cichoń Paweł, Dec Beata, Górski Robert, Jaskólska Agnieszka, Kęczkowski Konrad, Kot Łukasz, Kot Mateusz, Małek Michał, Maniara Agnieszka, Maniara Sylwester, Maniara Tomasz, Marzec Adrian, Masłowski Mariusz, Odjas Justyna, Pasieka Ewelina, Pasoń Dariusz, Pędziwilk Beata, Piłat Marcin, Szerszeń Agnieszka, Toborek Sylwia, Trela Paweł, Zielińska Ewelina.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 1999-2002 klasa IIIB

Klasa IIIB
Rocznik 1999-2002 (fot.2000)


Wychowawca mgr Marianna Kaleta

Uczniowie: Abramowicz Joanna, Błoński Grzegorz, Bodzioch Krzysztof, Borówka Danuta, Dąbrowski Bartłomiej, Dąbrowski Wojciech, Dąbrowski Sylwester, Gajos Emilia, Gawor Katarzyna, Golka Justyna, Gołucka Bożena, Gołucka Paula, Gołucki Łukasz, Józwik Piotr, Lubińska Beata, Łataś Monika, Łukasik Tomasz, Musiał Agnieszka, Nawrot Robert, Orlikowski Dariusz (nie ukończył naszej szkoły), Pawlik Przemysław, Pulwert Łukasz, Sobieraj Wiktor, Tasak Ewelina, Trela Paweł (nie ukończył naszej szkoły), Turek Andrzej, Wróbel Katarzyna, Zapart Urszula, Zaręba Łukasz.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Absolwenci Gimnazjum Publicznego w Oksie rocznik 1999-2002 klasa IIIC

Klasa IIIC
Rocznik 1999-2002 (fot.2000)


Wychowawca mgr Jerzy Supernat

Uczniowie: Andryszek Anna, Baran Robert, Botkiewicz Lucyna, Bełtowska Karolina, Bodziechowski Mateusz, Ćwilichowski Marcin, Grzyb Emilia, Jachimoska Joanna, Juzuń Ewelina, Kolekta Mariusz, Konarska Anna, Kot Anna, Łaskawska Patrycja, Łata Katarzyna, Maroń Katarzyna, Nowakowska Anna, Ostrowska Anastazja, Pakuła Grzegorz, Sadowska Kinga, Sobczyk Anna, Synowska Karolina, Tracz Anna, Ulżyk Radosław, Ulżyk Renata, Wojarska Marzena, Wójcik Zbigniew, Wrońska Bernadetta.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego